Trykk her for påmelding Gratis prøvetime

Ås Klasseplan

Studio 1 høsten 2020 Oslo/Ryen

Tid Klasse Pedagog
MANDAG
1545-1645 Breake 2/Popping Jacob
1645-1730 Break 1/Popping Jacob
1830-1915 Jazzdans 1 Thea
1915-2015 Jazzdans 4 Thea
TIRSDAG
1500-1600 Hip Hop 4 Irlin
1600-1645 Hip Hop 1 Irlin
1645-1745 Commercial 1 Diska
1745-1845 Commercial 2 Diska
1900-2000 Zumba Sivanita
2000-2100 Jazzdans 4 Bendik
ONSDAG
1600-1715 Ballett 4 Thea
1715-1800 Pointe Thea
1800-1900 Jazzdans 5 Thea
1900-2030 Dancespace CompanY Thea/Gina
TORSDAG
1600-1700 Hip Hop 2 Irlin
1700-1800 Hip Hop 5 Irlin
1800-1900 Hip Hop voksne Irlin
1900-2015 Ballett 6 Bendik
2015-2130 Jazzdans 6 Bendik
FREDAG
1500-1600 Girlystyle 1 Irlin
1600-1700 Hip Hop 3 Irlin
1700-1745 Hip Hop 1 Irlin
1745-1845 Girlystyle 2 Irlin
LØRDAG
1130-1215 Liten+stor Maria

Studio 2 høsten 2020 Oslo/Ryen

Tid Klasse Pedagog
MANDAG
0900-1000 Yoga Vinyasa Flow (ved avtale) Sivanita
1600-1700 Moderne 1 Gina
1700-1800 Moderne 2 Gina
1800-1900 Moderne 3 Gina
1900-2015 Ballett 5 Kristine
2015-2130 Yoga Vinyasa flow Sivanita
TIRSDAG
1600-1700 Ballett 2 Bendik
1700-1800 Jazzdans 2 Bendik
1800-1900 Ballett 3 Bendik
1900-2000 Jazzdans 3 Bendik
2000-2100 Yin Yoga Sivanita
ONSDAG
1600-1700 Jazzdans 3 Kristine
1700-1745 Barnedans 4-5 år Emilie
1745-1830 Jazz forber. 6-7 år Emilie
1830-1915 Ballett forber. 6-7 år Emilie
1915-2030 Jazz voksne Emilie
2030-2115 Yoga Vinyasa flow Sivanita
TORSDAG
1515-1615 Jazzdans 2 Emilie
1615-1700 Ballett 1 Emilie
1700-1745 Jazzdans 1 Emilie
1745-1830 Barnedans 4-5 år Emilie
1830-1915 Jazz forber. 6-7 år Emilie
1915-2015 Ashtanga yoga Noah
2015-2115 Yin yoga Gabi
FREDAG
1600-1730 Jr. Company Bendik
LØRDAG
1000-1130 Ashtanga yoga Monika/Noah

Studio 3 høsten 2020 Ås

Tid Klasse Pedagog
MANDAG
TIRSDAG
18:00-19:00 Ballett litt øvet Kristine
19:00-20:00 Ballett øvet Kristine
2000-2100 Moderne ungdom/voksne Kristine
ONSDAG
16:45-17:45 Hip Hop/Break/Popping barn/ungdom Jacob
17:45-18:30 Hip Hop/Break/Popping barn Jacob
18:30-19:30 Hip Hop ungdom/voksne Jacob
TORSDAG
17:00-17:30 Liten+stor Maria
17:30-18:15 Barnedans Maria
18:15-19:00 Jazzdans barn/ungdom Maria
19:00-20:15 Jazzdans ungdom Maria
2015-2115 Jazz voksne Maria
FREDAG
LØRDAG

Trykk her for påmelding Gratis prøvetime

Klasseplanen oppdateres 2 ganger i året, vi gir beskjed i god tid før semesterstart om endringer.

Post Your Thoughts